MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 11843451
nr 1184 3451
Stol
Rotting
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:52:23
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr